Posted on

Kocyk My Memi po produkt idealny dla każdego malucha. Cała, bogata kolekcja kocyków została wykonana z ekskluzywnej wełny pochodzącej z Nowej Zelandii. Jest bardzo delikatna oraz miękka w dotyku, dlatego nie tylko daje efekty wizualne, ale także jest niezwykle ciepła i komfortowa w użytkowaniu. Warto podkreślić, że wełna z merynosów ma zupełnie inną budowę od tej tradycyjnej.

Kocyk My Memi – ciepły oraz funkcjonalny

Wełna użyta do wykonania kocyka My Memi z oferty babyandmam.pl to najwyższy gatunek i dlatego jest polecany nawet dla bardzo wrażliwej skóry noworodków i niemowlęcej, nie uczula i jest delikatna w dotyku. Świetnie sprawdzi się w okresie zimowym dając rewelacyjny efekt cieplny, jednak warto podkreślić, że kocyk sprawdzi się podczas każdych warunków, ponieważ jest to produkt całoroczny. Włókna wełny merino są bardzo sprężyste i świetnie okalają skórę, dzięki czemu potrafią się idealnie wpasować, by okryć maluszka. Warto podkreślić, że ta wełna, mimo że jest naturalna nie gryzie i jest bardzo lekka oraz delikatna w dotyku.

kocyk My Memi w różnych kolorach

Kocyki są wykonane w 100% z wełny merino

Posiadają ciekawy wzór oraz szeroką gamę kolorystyczną, dlatego mogą być te produkty dopasowane dla chłopca oraz dziewczynki. Kocyki są szyte ręcznie, z największą starannością i posiadają nieszablonowe projekty, dzięki czemu udaje się tworzyć produkty oryginalne. Wszystkie kocyki My Memi są certyfikowane. Te kocyki nie odkształcają się i nie mechacą, dlatego z pewnością posłużą przez długi czas. To produkty godne polecenia, ponieważ są najwyższej jakości, a jednocześnie tworzą piękne produkty dla najmłodszych użytkowników. Idealne na prezent