Koszulki z ulubionym bohaterem

Każdy z nas wspomina z dzieciństwa jakiś ubiór, który szczególnie lubił. Czasem to była ulubiona spódniczka, płaszczyk, buciki czy spodnie. A jak było super, jak dodatkowo taki ubiór miał nadruk naszego ulubionego bajkowego stworka! Takie ubranko zawsze sprawiało, że dzień stawał się lepszy!

dziewczynka w bluzce dziecięcej - zdjęcie

Pocket koszulki dla dzieci – idealny pomysł!

Warto zatem podarować także naszym pociechom jakiś ciekawy element stroju związany z ich ulubionym bajkowym bohaterem lub stworkiem. Dzisiaj na rynku znajdziemy bardzo wiele takich ubranek, jednak warto rozważyć pocket koszulki. Dlaczego? Są ciekawe, zabawne a bohater czy zwierzątko są ciekawie umiejscowione…

Pocket koszulki dla dzieci – jak w zasadzie wyglądają?

Czym się charakteryzuje taka pocket koszulka dla dziecka? Otóż zazwyczaj jest to t- shirt na krótki rękaw utrzymany w jednej, ale dość żywej barwie. Ważna jest natomiast jego kieszonka na piersi. Tam bowiem wystaje z niej zwierzątko albo bohater bajki! Dzięki takiemu drobnemu detalowi, koszulka wygląda ciekawie, a co więcej – nie razimy nikogo w szkole ogromnym czerwonym batmanem na całą koszulkę.

Co zaś najważniejsze – nasza pociecha na pewno będzie zadowolona, mogąc mieć swojego bohatera cały czas przy sobie.