Co w modzie piszczy?

Skompletowanie garderoby kilkuletniego dziecka nie jest prostym zadaniem. Zarówno chłopiec, jak i dziewczynka potrzebują sporej ilości ubrań. Dobrze jest, aby w szafie znajdowały się nie tylko niezbędne i praktyczne elementy, ale również coś, co można założyć na każdą okazję. Bluza bomberka dziecięca jest w modzie już od kilku miesięcy. Nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym sezonie się to zmieniło.

Kolor czy wzór?

Tego typu dziecięce bluzy bomber: https://bananakids.pl/pl/p/Bluza-dziecieca-Tropical-Palms-Bomber-Jacket-/181 występują z różnych kolorach, jednak największym zainteresowaniem cieszą się modele oliwkowe, czarne oraz różowe. Neutralne kolory dedykowane są zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Oczywiście znajdziemy również bluzy w wielu innych odcieniach.

dzieci ubrane w bomberki

Prawdziwym hitem są bomberki z motywem popularnych postaci. Myszka Miki, Batman, a może Elza? Każdy znajdzie coś dla siebie!

Tylko na jeden sezon?

Nic bardziej mylnego. Ten fason podbił serca zarówno dorosłych, jak i dzieci. Cały świat uwielbia bomber jacket za ich uniwersalność, a także komfort noszenia. Ta stylowa bluza jest nie tylko wygodna, ale również świetnie się prezentuje. Pasuje zarówno do dresów, jak i sukienek. Można połączyć ją z niemal każdą stylizacją, a zawsze będzie wyglądać znakomicie.